3 výstavy Zagreb, Chorvatsko 16.-18.11.2012

V pátek ráno jsme se s Marcelkou od Gilíčka (Gilberto Bohemia Skara) vydaly na cestu do Zagrebu (HR). Měly jsme před sebou cca 500km a 3 výstavy. Cesta byla v pohodě, jen Zagreb byl docela zacpaný, tak jsme místo prvně na hotel jely raději rovnou na výstavu.

První den, tedy v pátek odpoledne nás čekala Speciální chrtí výstava, kterou posuzoval vážený pan rozhodčí Andrew Brace (GB).
Eliška měla ve třídě šampionů velkou konkurenci a o to větší radost jsme měla, že třídu vyhrála! Panu rozhodčímu se evidentně velmi líbila, když nakonec dosáhla i titulu BOB. Gilík si také vedl skvěle a odnesel si "KV a nejlepší pes". Na hotel jsme dorazily až ve 23hod a měly jsme další dva dny před sebou.....

Následující dva dny mezinárodní výstavy byly bohužel o obličejích majitelů a ne o psech, ale tak už to bývá. Jsem moc ráda, že oba dny si Eliška udržela známku výborná a v neděli si odnesla dokonce res. CAC. Pozitivní bylo, že v neděli jsme byly už v 17hod doma :-)

Eliška se čím dál lépe předvádí a mám z ní opravdu radost, dokonce i stoleček nám přestal dělat problémy.... Letos už žádnou výstavu absolvovat nebudeme, dosáhly jsme všeho, co Eliška potřebovala nebo bylo letos možné. Na titul CZ, SK šampion a Interšampion si stejně musí počkat až do další výstavní sezóny :-)