DUO CACIB Brno CZ 22. - 23.2.2014

Oba dny letošního DUO CACIBu jsme absolvovali jen tak na zkoušku, vždyť Imolka je v 7 měsících pořád v třídě dorostu.

Dostala od obou rozhodčích (Bouček, Fintora) hezký posudek se známkou Velmi nadějná 1.
Je pravda, že Imolka má výšku dospělého jedince, jen tělíčko a hlavičku dítěte :-).... byla velmi milá, ostatně jako vždy a všude, ale to bude tou její úžasnou povahou.

Bombička byla jen v neděli trénovat a ostatní už v ČR nemohou získat více a bylo by zbytečné je na další výstavu tahat.

V sobotu mi udělala velkou radost Abracadabra Camino Bianca (Yvet Feritte Bugsy a náš Braien De Marte Moor), měla její premiéru v 5ti měsích v třídě štěňátek, moc hezky se předváděla a byla velmi kontaktní a tak získala Velmi nadějná 1. V neděli zopakovala hezké ohodnocení, ale rozhodčí dal postup dle věku a protože byla nejmladší dostala Velmi nadějná 3, ale v těchto kategoriích je to stejně jen o cviku a známka VN potěší :-)

V neděli jsem předváděla Atila Brai Chmelnicki (Candelora Tileco a náš Braien De Marte Moor), kluk byl rozvernější jako na minulé premiéře (kde získal v konkurenci známku Výborná 2), ale nakonec jsme se spolu srovnali a krásně stál i chodil na výstavním vodítku. Vše probíhalo super, rozhodčí diktoval krásný posudek bez jediné chybky exterieru, na stolečku stál také krásně, ale ejhle Atilko se rozhodl, že dnes nikomu ukazovat zuby nebude, tak po spočítání jedné strany zubů po rozhodčím vyjel a to měl spočítáno a tím pádem si odnesl známku Dobrá 4... musím říci, že rozhodčí se snažil a měla jsem možnost ho uklidnit, ale ukazování zubů chce trénink a ten je hlavně na majitelích, to já za tu chvíli v kruhu nezvládu :-). Zde je opět ukázka, že i chrtík bezchybné výšky i exterieru může dostat špatnou známku. ALe byla to jeho druhá výstava a jistě se to bude příště lepší :-)