První trénink na dráze 2015

První letošní trénink na dostihové dráze.

Dne 7.3.2015 jsme se vydali na dostihovou dráhu do U7Brunnu v Rakousku. Byli jsme tam vlastně taková velká rodina a hlavně Brája tam měl svoje děti a taky nevěsty.

Jsme se sešli
Braien De Marte Moor
Candelora Tileco
Yvet Feritte Bugsy
Bony Brai Chmelnicki (Candelora + Braien)
Abracadabra Camino Bianca (Yvet + Braien)
Aristo Camino Bianca (Yvet + Braien)
Aerobomba Assetto Corse (Campanella BS + Braien)
Ago Assetto Corse (Campanella BS + Braien)

a na čumendu 4 měsíční
Camomilla Assetto Corse (Campanella BS + Greco dPdK)

Společné běhy si dali Candelora + Bony + Abra + Aristo + Brája. Formu dokázala Candy a vždy vyhrála, Brájik vždy za ní druhý a pak jejich děti. Ty mi obzvlášť udělali radost, je jim sotva 15měsíců a všichni krásně běhají, obzvlášť Bony a Aristo jsou velkými nadějemi a snad rychlostně překonají rodiče. Na první místa jim zatím chybí zkušenost dostat se dopředu. A malinká Abruška to statečně dala v závěsu! Ago si dal super dvě kolečka a musím uznat, že po nešťastné příhodě minulý rok je to zase on a s nadšením běhá, hrozně mne to těší. Bombička předvedla to co vždy :-)... fakt nevím co na těch boxech vidí...ale jinak dráhu maže hezky, ale holt coursing ji asi baví více. Yvetka si spolehlivě oběhla dvě sólíčka.
A Kamilka asistovala a byla za modelku :-)

Bylo krásné počasí a tak jsme si to všichni moc užili a měli jsme radost z našich psích dětí. Kéž by všechny akce mohly být tak přátelské a milé.