štěňátka / PUPPIES

 

Momentálně neplánujeme žádný vrh, proto nepřijmáme žádné rezervace na štěňátka. Děkujeme za pochopení

Pokud máte vážný zájem o chrtíka od nás, tak nás neváhejte kontaktovat. V emailu, prosím uveďte Vaše představy a požadavky na chrtíka (pohlaví, barva, velikost, zda chcete jen psa jako společníka atd), stejně tak pár řádků o Vás (Vaše zkušenosti s chrty, případně s jinými psy, zda bydlíte v domku či bytě, jak by byl chrtík dlouho sám doma, zda máte děti (pokud ano jak staré), jiná zvířata atd.). Na dotazy, máte modrou fenku a za kolik nebude reagováno a stejně tak na velmi stručné emaily typu chci si rezervovat atd.! Pokud máte opravdu zájem o chrtíka od nás, toto si jistě přečtete a budeme Vám stát za slušný email. Děkujeme za pochopení.

Pokud už máme štěnátka k zadání musíte si uvědomit, že ve vrhu nebývají všichni jedinci stejní a liší se i jejich předpoklady a samozřejmě i cena.
Pokud má někdo jednotnou univerzální cenu ve vrhu na psy i fenky, tak je to špatně a mělo by Vám to být podezřelé, cenu štěňete ovliňuje spousta skutečností jako je úspěšnost obou rodičů, cena za krycího psa a související náklady jako např cesta na zahraniční krytí, počet narozených štěňat, pohlaví štěněte, barva štěněte, budoucí předpoklady štěněte) a cena štěňat ve vrhu se může velmi lišit.
Pro chovatele je důležité nejprve vědět, kdo se o štěně zajímá a co od něj očekáváte.
Upozorňujeme zájemce, že neznamená, když si chcete pořídit chrtíka od nás a akceptujete kupní cenu, že Vám ho automaticky svěříme do péče.

Pokud se pes již nenarodí s nějakou vadou (např zálomek na ocásku či nestandardní barva) dokážeme Vám říci předpoklady štěněte až tak v 5 - 7 týdnu od narození.

Štěňátka od nás vždy odcházejí čipovaná, tetovaná, odčervená a očkovaná, naučená konat potřebu na podložku, vybavena PET pasem a s výbavičkou. Ke každému štěňátku také obdržíte kupní smlouvu a i pokyny, jak nejlépe štěňátko vychovat a jak s ním pracovat. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí.