štěňátka / PUPPIES

Dne 4.5. se narodily štěňátka ze spojení

C.I.B., MultiCH TUTI (import Itálie) & JCH, CoursingCH CZ Buongiorno Assetto Corse

     &

Všechna štěňátka mají již předběznou rezervaci.

Více o vrhu naleznete ZDE

 

Pokud máte vážný zájem o chrtíka od nás, tak nás neváhejte kontaktovat. V emailu prosím uveďte Vaše představy a požadavky na chrtíka, stejně tak pár řádků o Vás. Na dotazy, máte modrou fenku a za kolik nebude reagováno! Musíte si uvědomit, že ve vrhu nebývají všichni jedinci stejní a liší se i jejich předpoklady (a samozřejmě i cena, která se může pohybovat od 600 do 1600 EUR).
Pokud má někdo jednotnou univerzální cenu ve vrhu na psi a fenky, tak je to špatně a mělo by Vám to být podezřelé, cenu štěňete ovliňuje spousta skutečností jako je úspěšnost obou rodičů, cena za krycího psa a související náklady jako např cesta na zahraniční krytí, počet narozených štěňat, pohlaví štěněte, barva štěněte, budoucí předpoklady štěněte) a cena štěňat ve vrhu se může velmi lišit.
Pro chovatele je důležité nejprve vědět, kdo se o štěně zajímá a co od něj očekáváte.
Dokážeme Vám říci předpoklady štěněte až tak v 5 - 7 týdnu od narození.

Štěňátka od nás vždy odcházejí čipovaná, tetovaná, odčervená a očkovaná, naučená konat potřebu na podložku, vybavena PET pasem a s výbavičkou. Ke každému štěňátku také obdržíte kupní smlouvu a i pokyny, jak nejlépe štěňátko vychovat a jak s ním pracovat. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí.

Pro rok 2019 neplánujeme žádná jiná krytí.


Pro rok 2020 plánujeme tyto spojení:

Eleanora Assetto Corse & Bastien Brai Chmelnicki

Grande Emozione Assetto Corse & Buongiorno Assetto Corse

TUTI & ?