štěňátka / PUPPIES

 3.7. jsme u nás přivítali nové Assetto Corse miminka - jedná se o vrh pod naší CHS, ale fenka má vlastní milující rodinu

Vrh "P"
Porthos Assetto Corse - barva světlá isabell s modrým pigmentem již v rodině
Padmé Assetto Corse - barva světlá isabell s modrým pigmentem již v rodině
ze spojení
Vícemistr Evropy v dostizích 2021, AT RCH, AT B&P- W 2020, AT B&P- W 2021, A RM 2020, AT LCM 2020
Zdravotní testy:
Oči - prosté na dědičné vady (10/2020)
Patella - 0/0 (9/2020)
srdce - OK (10/2020)
DNA profil
Veterinary Genetics Laboratory - Dog Testing -University of California, Davis -  DNA testy HEF, PLL, Glaukom
Familial Enamel Hypoplasia - N/N - OK není postižený a ani přenašeč
Susceptibility to Glaucoma - N/N - OK není postižený a ani přenašeč
PRIMARY LENS LUXATION - N/N - OK není postižený a ani přenašeč

 
 
Zdravotní testy:
Oči - prosté na dědičné vady (4/2018)
Patella - 0/0 (6/2020)
Veterinary Genetics Laboratory - Dog Testing -University of California, Davis -  DNA testy HEF, PRA, PLL, Glaukom
Familial Enamel Hypoplasia - N/N - OK není postižený a ani přenašeč
Susceptibility to PRA - Aa BB CC DD EE - OK jedinec není postižený a jeho genotyp má nízké riziko získání PRA, není pravděpodobný rozvoj onemocnění, více info o alelách ZDE
Susceptibility to Glaucoma - N/N - OK není postižený a ani přenašeč
PRIMARY LENS LUXATION - N/N - OK není postižený a ani přenašeč

Bratři Eleanory jsou velmi úspěšní více ZDE

Padmé

Pokud máte vážný zájem o chrtíka od nás, tak nás neváhejte kontaktovat. V emailu, prosím uveďte Vaše představy a požadavky na chrtíka (pohlaví, barva, velikost, zda chcete jen psa jako společníka atd), stejně tak pár řádků o Vás (Vaše zkušenosti s chrty, případně s jinými psy, zda bydlíte v domku či bytě, jak by byl chrtík dlouho sám doma, zda máte děti (pokud ano jak staré), jiná zvířata atd.). Na dotazy, máte modrou fenku a za kolik nebude reagováno a stejně tak na velmi stručné emaily typu chci si rezervovat atd.! Pokud máte opravdu zájem o chrtíka od nás, toto si jistě přečtete a budeme Vám stát za slušný email. Děkujeme za pochopení.

Pokud už máme štěnátka k zadání musíte si uvědomit, že ve vrhu nebývají všichni jedinci stejní a liší se i jejich předpoklady a samozřejmě i cena.
Pokud má někdo jednotnou univerzální cenu ve vrhu na psy i fenky, tak je to špatně a mělo by Vám to být podezřelé, cenu štěňete ovliňuje spousta skutečností jako je úspěšnost obou rodičů, cena za krycího psa a související náklady jako např cesta na zahraniční krytí, počet narozených štěňat, pohlaví štěněte, barva štěněte, budoucí předpoklady štěněte) a cena štěňat ve vrhu se může velmi lišit.
Pro chovatele je důležité nejprve vědět, kdo se o štěně zajímá a co od něj očekáváte.
Upozorňujeme zájemce, že neznamená, když si chcete pořídit chrtíka od nás a akceptujete kupní cenu, že Vám ho automaticky svěříme do péče.

Pokud se pes již nenarodí s nějakou vadou (např zálomek na ocásku či nestandardní barva) dokážeme Vám říci předpoklady štěněte až tak v 5 - 7 týdnu od narození.

Štěňátka od nás vždy odcházejí čipovaná, tetovaná, odčervená a očkovaná, naučená konat potřebu na podložku, vybavena PET pasem a s výbavičkou. Ke každému štěňátku také obdržíte kupní smlouvu a i pokyny, jak nejlépe štěňátko vychovat a jak s ním pracovat. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí.