Víkend v Maďarsku 7. - 8.9.2013

Do Maďarska na výstavu nás čekalo přes 530km a proto jsme vyrazily už v pátek. Doprovod nám dělala skvělá kamarádka Leuška. Do cíle, tedy na penzion jsme dorazily v pátek pozdní odpoledne. Ubytování bylo docela OK, ovšem jaké nemilé zjištění, že do žádné restaurace nemůže pes, no alespoň, že na zahrádce jsme mohly být, ale bylo teplo, tak to tolik nevadilo... jen snad ty místní kočky docela Elišku rozčilovaly.... no a nebýt na vodítku, tak jí honím po celém městě :-)

V hotelu jsme u snídaně dopadly stejně, musím říci, že jsem byla docela naštvaná, platíte si poměrně vysoký příplatek za psa na pokoji a popravdě už jsem skoro nikde nezažila, že by pes nesměl všude se svým pánem.

Ohledně výstavy mohu opět pochválit organizátory, velké a prostorné kruhy, obsluha kruhu věděla, co má dělat a byla pečlivá, skvělá káva a občerstvení. Když jsou lidé najezení a napití, tak jsou vždy spokojení :-)
Venku bylo skoro 30stupňů a tak jsme se trošku vařily, samozřejmě chrtíci šli do kruhu až poslední. Vše začínalo dle hramonogramu. Jediné, co mne mrzí, tak že v odpoledních soutěžích jsme v sobotu ani nestačili všichni nastoupit a už nás paní rozhodčí ze Srbska posílala pryč, no nic moc úcta, většinou si alespoň dáme kolečko a předvedeme psa... v neděli jsme spěchaly domů a pro Imolku, tak jsme se odpol. soutěží neúčastnily.

Tedy Campanella Bohemia Skara obdržela 2 x výborná 1, 2 x CAC, 2 x CACIB a 2 x BOB a splnila tak poslední podmínku udělení titulu Interšampion. Nyní si musíme pár měsíců počkat na potvrzení. Na Maďarského šampiona ji nyní chybí pouze poslední CAC z další sezóny.Jsem na Elišku moc pyšná, v necelých 3 letech získala ocenění nejvyšší a hlavně se stala i matkou našeho vrhu "A".

V neděli jsme si vyzvedly i naši novou princeznu. Musím se přiznat, byla jsem překvapená jak je pořád malinká. Musíme si to užít, Magyar Agar do náručí není tak často :-). První se s Imolkou seznámila naše ELiška, měla jsem z ní největší strach, přeci jen ona je takový blázínek a bojí se cizích psů. Musím říci, že vše proběhlo až nad očekávání dobře. Smečka krásně Imolku přijala a Bombička teď má nového parťáka :-)
Imolka je nádherné, klidné a něžné stvoření!