Medlánecký sysel 28.-29.3.2015

28.3. běžela jen Imolka
a to svůj první coursing závod, nedopadly jsme špatně a byla 7 ze 7 :-) ...za první kolo bych ji dala titul loudal, asi razila heslo hlavně se nepředřít, však si to na konci stejně ulovím a kupodivu nedostala nejméně bodů. V druhém kole to skvěle rozbalila a vysloužila si za to poslední místo s počtěm 333 bodů :-)... Moc děkuji za to, že se závodu účastnili z Maďarska a gratuluji jejím sestřičkám k 2 a 3 místu! Hlavně jsme neumrzly a Imča na to, že je ještě dítě to zvládla skvěle.

29.3.2015
Tentokrát běžela Bombička, měla jsem z ní strašnou radost, páč holka šikovná běžela svůj 3 závod peckově a tak si mezi kluky sprintery vybojovala krásné 3 místo s 351 body (175 / 176), si to pohnojila v prvím kole tím, že dostala od jednoho rozhodčího nečekaně malý počet bodů za inteligenci, ale to bude tím, že byla pro něj prostě blondýnka :-) :-) a v druhém kole běžela s otřískaným Momem a prostě on byl lepší, přeci jen nějakou tu sezonu už běhá . Tedy žádný ze 6ti sprinterů nebyl jen tak nějaké ořezávátko a tak konkurence byla velmi silná ... ale hlavně užila jsem si skvělý den s přáteli.Dále jsem pyšná na Brájového syna Atila (Braien&Candelora), který ze 13 chrtíků nakonec VYHRÁL!!!! jeho majitelce Lídě Tomanové velmi gratuluji! Všem chrtíkářům díky za skvělou společnost a organizátorům za skvěle připravený coursing!